ZSUiS na Międzynarodowych Targach Fryzjersko Kosmetycznych
Dodane przez admin dnia 22. wrzesień 2018 13:12:00

     Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pokazach fryzjerskich i kosmetycznych podczas Międzynarodowych Targach Fryzjersko Kosmetycznych Beauty Days, które odbyły się 21.09.2018r. w Warszawie.

Dzięki uczestnictwu w tak dużej imprezie branżowej uczniowie klas fryzjerskich mieli idealną okazję do poszerzenia swoich umiejętności zawodowych, ucząc się od najlepszych stylistów, korzystając z porad i poznając nowe, innowacyjne produkty, sprzęt i techniki fryzjerskie jak i kosmetyczne.


Treść rozszerzona

     Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pokazach fryzjerskich i kosmetycznych podczas Międzynarodowych Targach Fryzjersko Kosmetycznych Beauty Days, które odbyły się 21.09.2018r. w Warszawie.

     Dzięki uczestnictwu w tak dużej imprezie branżowej uczniowie klas fryzjerskich mieli idealną okazję do poszerzenia swoich umiejętności zawodowych, ucząc się od najlepszych stylistów, korzystając z porad i poznając nowe, innowacyjne produkty, sprzęt i techniki fryzjerskie jak i kosmetyczne. Wśród najważniejszych festiwalowych wydarzeń nie sposób pominąć wyjątkowo atrakcyjnej sceny fryzjerskiej i kosmetycznej, dzięki której można było wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności zarówno fryzjerskie jak i kosmetyczne, przyglądając się pokazom krok po kroku. Wśród atrakcji Targów uczniowie mieli okazję zapoznać się ze znanymi osobowościami oraz poznać najnowsze  trendy. Spotkali się m. in. z mistrzynią świata w makijażu Wiolettą Wypijewską oraz specjalistką od makijażu permanentnego Aleksandrą Żuraw, Adamem Szulcem -autorem książki "Fryzjer męski " oraz stylistą pokazu fryzur LookLearn. Uczniowie klas techniku usług fryzjerskich i przemysłu mody zobaczyli  kolekcję fryzur z Afroloków Atelier Szarpi Kłak, a także zapoznali się ze sprzętem do stylizacji i regeneracji włosów Nucleika.  Poznali najnowsze trendy w upięciach ślubnych na 2019 r. Firmy Lecher . Uczestnicy targów obserwowali zmagania Kajetana Góry, który tworzyła najwyższą fryzurę.

     Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy barberów w strzyżeniu brody. Swój show w stylizowaniu brody pokazali Piotr Brzostka oraz Denis Narykova.

     Uczniowie mieli także wolny, który wykorzystali na zwiedzanie pięknej Warszawy.

 <<FOTOGALERIA>>