Międzynarodowy Dzień Dziecka
Dodane przez admin dnia 21. czerwiec 2017 23:02:36

     Międzynarodowy Dzień Dziecka to od kilku lat doskonała okazja do zaprezentowania swoich  praktycznych umiejętności przez uczniów z klas o profilu fryzjerskim.


Treść rozszerzona

     Międzynarodowy Dzień Dziecka to od kilku lat doskonała okazja do zaprezentowania swoich  praktycznych umiejętności przez uczniów z klas o profilu fryzjerskim.  

     Najpierw, w godzinach dopołudniowych, na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, pod opieką p. Małgorzaty Janigi – uczennice z klasy 3 b: Oktawia Płocic, Paulina Owczarska, Gabriela Owsiak, Agata Stolarz, Sylwia Mamroł, Izabela Gajda oraz z klasy 1 Tfm: Patrycja Hołda
i Lucyna Niziołek uczestniczyły w obchodach MDD na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Przystanek Kwiatowa” w Jaśle. Wśród licznych atrakcji przygotowanych z okazji „święta szkoły” znajdowało się również nasze stanowisko wizażu i stylizacji fryzur, gdzie uczniowie SP nr 2 mogli skorzystać z profesjonalnych usług fryzjerskich. Nasze uczennice niestrudzenie wyczarowywały fale, loki, warkoczyki i koki, natomiast odważnym chłopcom tworzyły przy pomocy kolorowych lakierów wymyślne irokezy i barwne pióropusze.

     Natomiast po południu stanowisko fryzjerskie i wizażu mieliśmy na terenie Młodzieżowego Domu Kultury, gdzie pod opieką p. Moniki Kamińskiej i p. Marioli Jałowy, uczniowie z klasy 3 b - Marta Lelkowska, Sylwia Mamroł, Aldona Lechwar, Olga Pisarczyk oraz Krystian Michalski – przez 5 godz., cierpliwie tworzyli fantazyjne fryzury świętującym maluchom, zaś uczniowie z klasy 2 Tfm - Katarzyna Bobusia, Kornelia Krępa, Paulina Pawłowska, Katarzyna Wójtowicz i Kamil Szczecina upiększali wygląd dzieci wymyślnymi malunkami. Zdająca się nie mieć końca kolejka dzieci chętnych do zmiany wizerunku sprawiła, że opuszczaliśmy nasze stanowisko jako ostatnia ekipa tuż przed godziną 20.00. Jednakże trudy i zmęczenie wynagradzał nam uśmiech dzieci oraz zadowolenie ich rodziców.

<<FOTOGALERIA>>