29 Luty 2020
Nasze kierunki w roku szkolnym 2019/20

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

Plan lekcji (.pdf)

Matura 2019 (.pdf)

Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020

Egzamin maturalny i zawodowy 2019

ORE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
Oferta Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle
Terminy spotkań nauczycieli z rodzicami w roku szk. 2013/2014
Terminy spotkań nauczycieli z rodzicami w roku szk. 2013/2014

 

Wykaz terminów spotkań nauczycieli z rodzicami

w roku szkolnym 2013/2014

 

lp.

Nazwisko i imię

termin spotkania

dzień tygodnia

godzina

1

Babiarz Anna

wtorek

11.30 – 12.15

2

Babiarz Wojciech

piątek

11.30 – 12.15

3

Błasik Dorota

 

 

4

Cichoń Jan

środa

8.45 – 10.40

5

Czarnecka Aneta

poniedziałek

10.40 – 11.25

6

o. Marusia Jerzy

poniedziałek

11.30 – 12.25

7

Gicala Lidia

środa

9.40 – 10.25

8

Głowa Barbara

piątek

12.15 – 13.00

9

Głowacka Anna

środa

14.00 – 14.45

10

Grabolus Robert

czwartek

13.10 – 13.55

11

Gwoździańska Sylwia

środa

10.40 – 11.25

12

Hanych Marta

poniedziałek

11.30 – 12.15

13

Jałowy Mariola

środa

7.45 – 15.00

14

Jałowy Robert

wtorek

12.20 - 13.05

15

Janiga Małgorzata

czwartek

10.40 – 11.25

16

Kamińska Monika

poniedziałek

12.20 – 13.05

17

Kędzior Halina

czwartek

13.10 – 13.55

18

Madej Ryszard

wtorek

10.40 – 11.25

19

Maziarka Agnieszka

środa

12.15 – 13.05

20

Mroczka Wiktor

czwartek

8.45 – 9.35

21

Ochała Urszula

poniedziałek

10.40 – 11.25

22

Piecuch Agnieszka

czwartek

10.40 – 11.25

23

Płoskonka Celina

piątek

9.40 – 10.40

24

Przewoźnik Bernadetta

poniedziałek

9.40 – 10.25

25

Ptak Sylwia

poniedziałek

11.25 – 12.15

26

Racławska Agnieszka

środa

10.40 – 11.25

27

Rączka Ewa

poniedziałek

11.30 – 12.15

28

Rogowska Magdalena

środa

9.40 – 10.25

29

Ropczyńska Emilia

poniedziałek

12.20 – 13.05

30

Słowik Renata

poniedziałek

10.40 – 11.25

31

Sokołowska Marzena

środa

10.40 – 11.25

32

Stygar Agnieszka

piątek

10.40 – 11.25

33

Szczudło Teresa

wtorek

8.45 – 9.25

34

Warywoda Magdalena

środa

8.50 – 9.35

35

Woźniacki Krzysztof

wtorek

10.40 – 11.25

36

Woźniak Elżbieta

czwartek

11.30 – 12.15

37

Woźniak Katarzyna

wtorek

13.10 - 13.55

38

Zawilińska Ewa

poniedziałek

9.40 – 10.40

39

Zoła Jan

piątek

9.40 – 10.40

40

Żółtek Romana

piątek

11.30 – 12.25

 

 

e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia