22 Luty 2020
Nasze kierunki w roku szkolnym 2019/20

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

Plan lekcji (.pdf)

Matura 2019 (.pdf)

Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020

Egzamin maturalny i zawodowy 2019

ORE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
Oferta Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle
Happening Szlachetnej Paczki w Rzeszowie
Happening Szlachetnej Paczki w Rzeszowie

Kilkuosobowa reprezentacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki z  naszego rejonu - Jasło i okolice – w sobotę 17 listopada wzięła udział w happeningu na rzeszowskim Rynku, aby świętować start Kampanii Darczyńców. Happening został przygotowany przez zespół ds. promocji Szlachetnej Paczki w województwie podkarpackim. Wspólnie z wolontariuszami z prawie wszystkich rejonów województwa, mimo mgły i chłodnego wiatru, ale z energią i wspaniałym humorem, m.in. stworzyliśmy wspaniałą instalację na ścianie Muzeum Dobranocek – logo SZLACHETNEJ PACZKI w klimacie origami street art, a pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki – miejscu symbolicznym, wywiesiliśmy sztandar Szlachetnej Paczki.
Około godziny 12.00 razem z pozostałymi wolontariuszami utworzyliśmy dobroczynny łańcuch wokół „rzeszowskiej studni” i odśpiewaliśmy „We are the champions”. Na Rynku oraz pod nowo otwartą kładką nad ul. J. Piłsudskiego, wolontariusze rozdawali ulotki, rozmawiali z przechodniami i zachęcali ich do wzięcia udziału w projekcie.
Wszyscy wolontariusze Szlachetnej Paczki to idealiści, osoby pragnące zmieniać na lepsze nie tylko siebie, ale i swoje otoczenie. Szlachetna Paczka to dla nas wszystkich wspaniała przygoda i nauka życia, skupiająca świetnych ludzi - przyjaciół. W tej edycji 25 wolontariuszy z Jasła i okolic działa w gronie ponad tysiąca cudownych, radosnych i pełnych energii ludzi, z którymi można „góry przenosić”, i dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Drogi Darczyńco – przygotuj paczkę i zmieniaj z nami świat na lepsze!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz filmu

e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia