28 Styczeń 2020
Nasze kierunki w roku szkolnym 2019/20

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

Plan lekcji (.pdf)

Matura 2019 (.pdf)

Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020

Egzamin maturalny i zawodowy 2019

ORE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
Oferta Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle
ORE - sprawozdania z realizacji zadań

     Zgodnie z harmonogramem działań ustalonym przez zespół zadaniowy na spotkaniu SORE w dniu 18.11.2013r zamieszczamy sprawozdanie z poszczególnych zadań wyznaczonych na rok 2013:

  1. Realizacja programu Bezpieczna Szkoła w ramach, której został przeprowadzony konkurs na plakat dla wszystkich klas pt „Niepełnosprawni to dla mnie normalna sprawa”

  2. Udział w XIII finale akcji Szlachetna Paczka oraz organizacja magazynu na rejon „Jasło i okolice” w Zespole Szkół Usługowych i Spożywczych.

     W miesiącach listopad/ grudzień 2013 r zrealizowano w naszej szkole w ramach godzin wychowawczych lekcje oparte o scenariusz opracowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracja, pt. Czy naprawdę jesteśmy inni?”. Ważnym punktem lekcji był film o tym samym tytule” Czy naprawdę jesteśmy inni”. W osiemnastu spotkaniach wzięło udział 413 uczniów.

      Podsumowaniem przeprowadzonych lekcji było przeprowadzenie konkursu na plakat dla wszystkich klas „Niepełnosprawni to dla mnie normalna sprawa”. Do konkursu zgłoszono 15 prac.

Od 25 listopada do 2 grudnia 2013r. szkolny korytarz zamienił się w galerię plakatu.

 << GALERIA ZDJĘĆ >>

     W dniu 3 grudnia 2013 z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych ogłoszono wyniki konkursu. Społeczność szkolna w głosowaniu wybrała plakaty: I miejsce dla klasy 1Tfo - 65 głosów, II miejsce dla klas 4Tf – 41 głosy, III miejsce dla klasy 4Ts – 40 głosów. W wyborach uczestniczyło 256 uczniów.

     Zwycięzcami zostali uczniowie klasy 1 Tfo. Wręczenie nagrody odbyło się podczas lekcji wychowawczej tj. 6 grudzień 2013 r. Główną nagrodą był tort czekoladowo-kokosowy przyodziany w płaszcz ecru z masy ticino, przystrojony niebieskimi irysami z czekoladowym napisem „Wszyscy jesteśmy równi”.

    Słodką nagrodę wykonano w szkolnej pracowni cukierniczej pod kierunkiem nauczycieli zajęć praktycznych. Inspiracją do przystrojenia tortu był zgłoszony do konkursu plakat, wykonany przez uczniów z klas 1j (z pierwszym stopniem upośledzenia umysłowego) i 2c.

     Społeczność naszej szkoły również w tym roku z wielkim zaangażowaniem włączyła się do akcji SZLACHETNA PACZKA. Dzięki wielkiemu sercu i hojności oraz zaangażowaniu w podjęte działania, wspólnie przygotowaliśmy paczkę dla jednej z potrzebujących rodzin.

 W Naszej Szkole (ZSUiS) został zorganizowany magazyn „Szlachetnej Paczki” dla rejonu „Jasło i okolice”, w którym to darczyńcy składali podarunki dla wybranych przez siebie rodzin. Zadaniem wolontariuszy było rozwiezienie paczek do potrzebujących

<< GALERIA ZDJĘĆ >>

e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia